BitBay Opinie | Czy tam kupić Bitcoiny?

BitBay Opinie – Czyli co mówią ludzie na temat tej platformy? czy warto z niej korzystać? Czy jest to odpowiednia strona na której kupić nasze pierwsze Bitcoiny? Zapraszam do lektury gdzie poruszę ponadto kwestię bezpieczeństwa, narzędzi i obsługi klienta.

Bezpieczeństwo

Firma posiada możliwość uruchomienia dwustopniowej weryfikacji podczas logowania, dzięki tej opcji minimalizujemy ryzyko wkradnięcia się na nasze konto praktycznie do zera.

Przelewy są autoryzowane, wszystkie dane użytkowników są weryfikowane.

Jest to legalnie zarejestrowana firma posiadająca swoją siedzibę w Katowicach

 

Narzędzia

Dzięki nowoczesnym narzędziom BitBay pozwala użytkownikom na pełną kontrolę  nad naszym kontem, oraz wszystkimi transakcjami jakie sa na giełdzie. Mamy wgląd w historie, statystyki. Możemy wygenerować podsumowanie transakcji w PDF co umożliwia rozliczanie się z fiskusem.

Na giełdzie BitBay nie tylko zakupimy Bitcoina ale i również inne perspektywiczne waluty takie jak Lisk, Etherum, Litecoin czy BitcoinCash (BCC)

Co jest bardzo fajne firma zapowiada nowości, już niebawem ukaże się BitBay 3.0 Dzięki tej nowości będziemy mieć okazję zakupić nowe kryptowaluty takie jak Monero, Dash czy Gamecredit

Tak więc firma się rozwija 🙂

 

Support i kontakt klienta

BitBay słynie z bardzo dobrej obsługi klienta, sam miałem kilka problemów gdy potrzebowałem szybko załatwić problem, to otrzymałem szybką pomoc i wsparcie.

Na głównej stronie logowania mamy dostępny chat do godziny 17:00 gdzie dostępny jest konsultant, po tych godzinach możesz skontaktować się mailowo.

BitBay Opinie 

W związku z tym że nie ma zbyt dużej konkurencji to można śmiało powiedzieć że BitBay jest najlepszą giełdą do handlu kryptowalutami w Polsce. Do światowych giełd jej troszkę jeszcze brakuję, mam tu głównie na myśli prowizję które są wciąż wygórowane, jednak generalnie ja daje 5 na 5.

Na oficjalnym FanPage giełdy na Facebooku dostępne mamy opinie na temat giełdy. Większość ocen uzyskanych przez użytkowników to ,5, co z pewnością stawia firmę w dobrym świetle.

 

BitBay opinie
BitBay Opinie

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak się zarejestrować i kupić Bitcoin

Na blogu przygotowałem dokładny poradnik krok po kroku jak kupić Bitcoina i inne kryptowaluty na Bitbay znajdziesz go tutaj : Jak Kupić Bitcoin na BitBay – Poradnik Krok po Kroku  

Jeśli interesuję Cię temat kryptowalut i chcesz wiedzieć jak w nie inwestować, jakie stosować techniki i strategię zalecam przeczytanie tego poradnika : Jak Zarabiać na Kryptowalutach | Poradnik 

 

Podziel się artykułem z innymi !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *