Bittrex Opinie – Poradnik Krok Po Kroku

Cały rynek kryptowalut aż huczy, z dnia na dzień możemy zauważyć coraz większą ilość osób które  zainteresowane są cyfrowymi walutami, wraz z zainteresowaniem, pojawiają się pytania m.in o Bittrex opinie. Ponadto często usłyszymy pytania takie jak ,,Na jakiej giełdzie handlować, gdzie obracać? Aktualnie, jedną z najlepszych giełd do handlu kryptowalutami jest Bittrex. W tym wpisie powiemy Wam jak się zarejestrować – krok po kroku oraz jakie są opinie na temat tej platformy. Zapraszam do lektury.

Bittrex Opinie

SPIS TREŚCI:

 • Co to jest Bittrex

 • Bittrex jak się zarejestrować

 • Jak zweryfikować i zabezpieczyć konto

 • Jak przelać Bitcoiny na Bittrex i jak kupić za nie dowolną walutę

 • Bittrex opinie

 

1# Co to jest Bittrex

Jest to jedna z największych na świecie giełd do handlu kryptowalut. Kupić w niej można nie tylko Bitcoina, ale szereg innych altcoinów na których można zarobić. Bittrex to miejsce w którym odbywa się ogromna liczba transakcji, dzięki czemu nie będzie problemu z kupnem jak i zarówno sprzedażą poszczególnego altcoina.

Aby handlować na giełdzie Bittrex musisz mieć na niej założone konto, musisz je zweryfikować i przelać tam swoje bitcoiny, jeśli zamierzasz inwestowac długotermino, pamiętaj aby nie trzymać swoich walut na giełdzie, tylko na portfelu. Jest to zdecydowanie bardziej bezpiecznie rozwiązanie.

2# Bittrex: Jak się Zarejestrować 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proces rejestracji na giełdzie nie jest skomplikowany, wchodzimy na stronę główna w zakładkę SIGN UP następnie wypełniamy dane takie jak e-mail oraz hasło. Po szybkiej rejestracji, uzyskujemy dostęp do panelu głównego giełdy.

 

3# Jak Zweryfikować i Zabezpieczyć Konto

Musimy się teraz skupić na ZABEZPIECZENIU I ZWERYFIKOWANIU naszego konta, tak aby zniwelować szanse kradzieży naszych walut. Pamiętaj że jest to sprawa kluczowa !

 

 

 

 

Wchodzimy w zakładkę SETTINGS i na początku skupiamy się na dwóch zaznaczonych na zdjęciu opcjach :

 

3# BITTREX WERYFIKACJA

Na początku warto zweryfikować nasze konto, dzięki temu nasze konto nie wzbudzi podejrzeń giełdy, jak i również zwiększy nasze limity wypłat. Mamy 2 rodzaje weryfikacji:

 • Basic Verification

Podstawowa weryfikacja w której wpisujemy nasze dane osobowe, wraz z adresem.

 • Enhanced Verification

Weryfikacja rozszerzona którą ja osobiście zalecam zrobić, tutaj należy wysłać skan dowodu, jak i selfie. Dzięki tej weryfikacji, będziesz mógł wypłacić 100 bitcoinow dziennie.

 

Kiedy zakończysz pomyślnie etap weryfikacji, możesz skupić się na zabezpieczeniu swojego konta, to jest sprawa najważniejsza. Sporo osób straciło swoje waluty, z powodu braku dodatkowych zabezpieczeń,

Idealnym rozwiązaniem jest tutaj Google Authenticator: jest to program służący do weryfikacji dwuetapowej.

Dzięki połączeniu tej aplikacji z Bittrexem podczas logowania będziemy musieli nie tylko podać maila i hasło, ale również kod który generuje się co chwilę na twoim urządzeniu mobilnym. Dzięki temu znacznie zwiększasz bezpieczeństwo swojego konta, logowanie jest dłuższe ale bezpieczniejsze.

Aby połączyć Google Authenticator z giełdą Bittrex musisz:

 1. Wejść w ustawienia giełdy SETTINGS
 2. Zaznaczyć opcję two-factor authenticator
 3. Zeskanować widniejący kod na stronie, poprzez zrobienie zdjęcia w aplikacji.

Znalezione obrazy dla zapytania google authenticator

Aplikacja co kilka chwil generuje kod, który będziesz wpisywać przy rejestracji !

PAMIĘTAJ !

Na stronie Bittrex podczas wdrażania dwuetapowej weryfikacji, pojawi Ci się kod, zapisz go na kartce i schowaj w bezpiecznym miejscu, dzięki temu będziesz mógł użyć tego kodu np przy zmianie telefonu gdy trzeba będzie ponownie zainstalować aplikacje.

4# Jak przelać Bitcoiny na Bittrex i kupić za nie dowolną walutę

Ja zawsze to robię w następujący sposób: (są też inne metody których tutaj nie opisze, ja to robię w taki sposób i tak wam to przedstawię)

 1. Kupuje bitcoiny na polskiej giełdzie BitBay (tutaj poradnik) 
 2. Wysyłam je na swój adres na giełdę Bittrex
 3. Za posiadane na giełdzie bitcoiny kupuje inną kryptowalute

W głównym menu giełdy wchodziły w zakładkę WALLETS (portfele)

 

Bittrex panel logowania

 

Tutaj zobaczymy całą listę portfeli oraz naszych środków, na początku musimy wygenerować adres naszego portfela, zrobimy to za pomocą kliknięcia w plusik, zaznaczyłem Wam to na zdjęciu.

 • Następnie wchodzimy na BitBay

Kiedy masz środki na Bitbay kolejnym etapem będzie przelanie swojego BTC na swój adres Bittrex, środki powinny zostać przesłane w ciągu ok 30 minut.

Jeśli chcemy kupić dowolnego altcoina robimy to w sposób nastepujący:

 1. Wchodzimy w zakładkę Markets
 2. Wpisujemy nazwę kryptowaluty jaką chcemy zakupić (na zdjęciu przykład NXS – Nexus)

Pojawi nam się okno giełdy, z dostępnym wykresem i aktualnym kursem. Zjeżdżając troszkę poniżej, zobaczymy to co nas najbardziej interesuje czyli panel w którym kupimy bądź sprzedamy walutę.

Bittrex Giełda

 

Jest to okno tradingu, to tutaj dokonujemy handlu: na zdjęciu postarałem się przedstawić to w jak najprostszy sposób, zakładając że chcemy kupić 500 jednostek nexusa po aktualnym kursie, musimy zapłacić za niego 0.07651080 BTC klikając BUY wystawiamy order – czyli zlecenie zakupu.

W drugą stronę robimy to bardziej podobnie, zakładając że chcemy sprzedać 732 jednostki nexusa, wpisujemy w zakładkę SELL -> UNITS : 732 Poniżej pojawi się ile otrzymamy BTC po aktualnym kursie, klikając SELL – wystawiamy zlecenie sprzedaży.

WAŻNA KWESTIA

Inwestując długoterminowo, zalecane jest trzymanie coinów na prywatnych portfelach, większość kryptowalut ma takie prywatne portfelu, które możesz ściągnąć z oficjalnych stron.

Dlaczego jest to tak istotne?

W całej historii kryptowalut, miały miejsce sytuacje w której dana giełda zakończyła swoją działalność i znikała bez śladu, wraz ze wszystkimi walutami jakie użytkownicy trzymali na giełdzie.

Bittrex Opinie

Bittrex opinie: Ta platforma to aktualnie jedna z najlepszych giełd na świecie, posiadająca dobrą reputację wśród użytkowników, jeśli chodzi o polską społeczność odbiorców, którzy bawią się handlem, ta platforma jest najchętniej wybierana, głównie ze względu na duży wybór kryptowalut którymi można obracać.

 

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO LEKTURY POZOSTAŁYCH WPISÓW DOTYCZĄCYCH KRYPTOWALUT :

 

Podziel się artykułem z innymi !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *