Giełda Binance | Poradnik | Opinie | Bezpieczeństwo

Aktualnie, rynek wymiany walut cyfrowych, oferuje szeroką gamę opcji inwestowania. W związku z tym, osoby początkujące, mogą mieć nie lada problem z wyborem odpowiedniej platformy. Ostatnio mogliśmy dowiedzieć się, że w związku z nową ustawą jaka będzie mieć miejsce w USA, giełdy będą wymagały weryfikacji wszystkich zarejestrowanych użytkowników, pojawi się również nowa polityka podatkowa. Inwestorzy szukają alternatyw – jedną z nich jest giełda Binance, która nie wymaga weryfikacji. W tym wpisie przedstawię Wam wszystko co powinniście wiedzieć o tej platformie.

Binance to giełda kryptowalut założona w Chinach, działająca od czerwca 2017 roku, pomimo krótkiego istnienia na rynku, bardzo szybko się rozwija. Liczy już ponad milion użytkowników z całego świata, liczba ta rośnie w dynamicznym tempie.

Giełda Binance

UWAGA! DOŁĄCZ DO NOWEGO PROGRAMU BITCOIN BILLIONARE – PLATFORMA UMOŻLIWIA ZARABIANIE BARDZO DOBRYCH PIENIĘDZY

KLIKNIJ TUTAJ I ZACZNIJ ZARABIAĆ NATYCHMIAST

1# Jak działa giełda Binance

Osoby, które po raz pierwszy odwiedzą Binance, szybko zauważą, że platforma oferuje dwie opcje panelu, na którym można dokonywać transakcji.

  • Basic (panel podstawowy)
  • Advanced (panel zaawansowany)

Główna różnica między wersją podstawową i zaawansowaną polega na tym, że zaawansowana oferuje możliwość bardziej szczegółowej analizy technicznej – dostępna jest większa ilość opcji.

Wygląd panelu podstawowego:

Giełda Binance: panel podstawowy

Wygląd panelu zaawansowanego:

Binance panel zaawansowany

2# Jak się zarejestrować i wpłacić środki

Proces weryfikacji jest bardzo prosty, wchodzimy w zakładkę Register i wypełniamy podstawowe dane. Binance nie wymaga weryfikacji konta na poziomie 1, wówczas możemy wypłacać dziennie do 2 BTC.  Jeśli interesuje cię wypłata większej kwoty środków (od 2 do 100 BTC) musisz zweryfikować konto i wysłać dokument tożsamości. Istnieją jeszcze wyższe limity, ale będziesz musiał skontaktować się bezpośrednio z supportem, aby to ustalić.

Binance rejestracja

Po wypełnieniu niezbędnych danych, potwierdź rejestrację klikając w link weryfikacyjny na maila. Ostatnia, najważniejsza rzecz jaką powinieneś zrobić to zabezpieczenie konta za pomocą Google Authenticator. Na stronie pojawi się kod QR który zeskanujesz bezpośrednio z poziomu aplikacji.

  • Jak wpłacić fundusze?

Aby zasilić konto dowolną kryptowalutą, wejdz w zakładkę FUNDS -> Deposits & Withdrawals

Jeśli chcesz rozpocząć handel, musisz doładować konto daną kryptowalutą. Najlepiej zrobić to za pomocą BTC lub ETH. Wyszukaj na liście odpowiednią walutę i kliknij opcję Deposit, ukaże Ci się wtedy twój adres do wpłaty.

Posiadając środki na koncie, możesz rozpocząć handel. Tak wygląda okno umożliwiające kupno lub sprzedaż kryptowaluty:

Binance handel

3# Opłaty i prowizje

Giełda Binance pobiera bardzo niską prowizję od transakcji, wynosi ona 0.1%

Bardzo korzystną opcją jest  możliwość obniżenia prowizji do 0.05% należy kupić coina BNB i trzymać go na giełdzie, wtedy prowizja będzie pobierana z salda tych właśnie środków.

4# Wybór altcoinów

Handlując na giełdzie Binance, mamy do wyboru szereg ciekawych altcoinów. Kupimy tu między innymi IOTE która znajduje się w top 10 kryptowalut z największą kapitalizacją. Ciekawym aspektem jest również możliwość zakupu niektórych tokenów ICO. Aktualnie, na giełdzie mamy do wyboru ponad 100 kryptowalut, należy się spodziewać, że z czasem będzie ich coraz więcej.

5# Binance bezpieczeństwo 

Podczas gdy Binance jest jedną z najnowszych giełd kryptowalut dostępnych na rynku, szybko udało się osiągnąć wysoki poziom zaufania ze strony użytkowników. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe jest dostępne i zalecane już na samym początku, podczas procesu rejestracji. Giełda stawia na marketing i rozwój, jest przyjazna użytkownikom, dzięki możliwości handlu bez weryfikacji.

6# Binance support (obsługa klienta)

Podczas gdy obszar wsparcia dla Binance może wymagać trochę pracy, zespół reaguje i jest w stanie zaoferować profesjonalną pomoc użytkownikom będącym w potrzebie. Tickety są przesyłane za pośrednictwem formularza online zamieszczonego na stronie internetowej, a odpowiedzi są wysyłane pocztą e-mail. Obecnie nie ma obsługi czatu na żywo ani numeru telefonu, pod którym klienci mogą skontaktować się z zespołem pomocy technicznej.

Z obsługą możemy się kontaktować w języku angielskim.

7# Binance: moja opinia i podsumowanie

Opierając się na wszystkim, co zostało do tej pory wyszczególnione, Binance jest giełdą na którą trzeba zwrócić szczególną uwagę, oferuje niskie opłaty transakcyjne i bardzo dobry kontakt z supportem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Binance będzie się rozwijał i oferował swoim klientom doskonałe usługi wymiany kryptowalut.

Jak zawsze, zachowaj środki ostrożności, takie jak użycie unikalnego hasła do rejestracji, włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe i staraj się nie utrzymywać dużego salda na giełdzie zbyt długo – pamiętaj, aby wycofać swoje waluty do swojego prywatnego portfela.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA GIEŁDZIE www.binance.com

Internetowa porównywarka produktów – rankuje.pl

Podziel się artykułem z innymi !

1 thought on “Giełda Binance | Poradnik | Opinie | Bezpieczeństwo

  1. Witam

    Mam problem z zasileniem konta – wszedłem w opcję deposit, wybrałem walutę neo i nie widzę dalej żadengo nr konta czy coś jak to ? czy mogę zasilić moje konto przelewem bankwym USD z polski ?
    początkujący jestem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *