Jak Kupić Bitcoin na BitBay | Poradnik Krok po Kroku

Otrzymuje od was coraz więcej maili z zapytaniami dotyczącymi zakupu Bitcoina. Tak się składa że cały temat związany z kryptowalutami jest teraz na topie, ciągłe wzrosty kursu nie mogą pozostać bez echa, co za tym idzie, coraz więcej osób zaczyna interesować się tematem. Jedno z najczęściej zadawanych pytań to jak kupić bitcoin na Bitbay. Jest to najpopularniejsza polska giełda, którą zalecam początkującym osobom do kupna tej cyfrowej waluty.

 

Myślisz nad inwestycją w bitcoina lub inną krypwotalutę ale nie wiesz za co się zabrać?

W tym poradniku krok po kroku przedstawię Ci co musisz zrobić aby zakupić swoje pierwsze bitcoiny. No to lecimy …

Rejestracja BitBay.net

 

Krok 1: Rejestracja na portfelu BitBay

Rzecz jasna potrzebujesz miejsca w którym będziesz trzymał swoją walutę, najlepszym miejscem do tego jest BitBay – jest to firma za pośrednictwem której kupisz lub sprzedasz daną kryptowalutę. Polskie złotówki na Btc jak i na odwrót. Aby się zarejestrować :

  1. Wejdz na BitBay.net  
  2. Na głównej stronie klikasz opcję ,załóż konto,

Ukaże Ci się taki o to widok :

Panel rejestracyjny – BitBay

 

Jak widzisz, sytuacja wygląda w miare łatwo. Musisz podać swój adres email za pomocą którego zarejestrujesz się w platformie. Wpisz swój adres e-mail, następnie kliknij ,załóż konto,

Strona dalej przekieruje cię na panel twojego konta, ujrzysz taki widok:

Giełda – BitBay

 

Zwróć na informację które znajduje się na górze ekranu, twoje konto nie jest aktywne, zatem musisz wejść na swoją skrzynkę pocztową aby aktywować link rejestracyjny. Jest to niezbędny krok aby aktywować swoje konto.

Na skrzynce pocztowej otwórz maila pod tytułem ,Aktywacja konta BitBay,

Aktywacja konta – BitBay

 

Po kliknięciu w link aktywacyjny – zostaniesz przekierowany na główną stronę rejestracyjną w której wypełniasz niezbędne dane, tak aby finalnie zakończyć proces rejestracji.

Proces rejestracji – BitBay

 

PIN ZABEZPIECZAJĄCY – Pin najlepiej sobie gdzieś zapisać, będziesz korzystać z pinu podczas zlecania wypłat, więc jest to bardzo ważne.

Po uzupełnieniu danych możesz już prawie w pełni cieszyć się kontem, konto już jest aktywne, natomiast nie jest zweryfikowane, co zauważysz na górze strony.

Mając konto niezweryfikowane na Bitbay musisz wiedzieć że łączna suma wpłat i wypłat jaką możesz dokonać to 15 tysięcy euro, także ja rekomenduje pełną aktywacje i weryfikację. Wtedy cieszysz się pełnym dostępem do konta.

Aby zweryfikować konto należy uzupełnić poniższe dane:

Weryfikacja konta – BitBay

 

 

Skan dowodu tożsamości oraz skan jakiegoś dokumentu na którym jest twój adres (polecam otwierdzenie pdf z jakiegoś przelewu) jest to wymagane tak aby firma wiedziała i miała pewność że jesteś realną a nie fikcyjną osobą.

2) Jak kupić Bitcoin na BitBay

To teraz kiedy masz już konto można skupić się na najważniejszym; czyli jak kupić bitcoin na bitbay.

  • Po lewej stronie panelu na BitBay wejdz w zakładkę ,wpłaty,
  • Pojawią Ci się dane do przelewu, każdy ma osobny numer do wpłat, zrób przelew na dane które pojawiły się u Ciebie w zakładce, wygląda to mniej więcej tak:
Wpłaty na inwestycje w kryptowaluty – BitBay

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czyli wykonujesz, normalny zwykły przelew. Nic trudnego

Na następny, lub nawet w ten sam dzień pojawią Ci się pieniążki na koncie BitBay

 

Masz już PLN’y na swoim koncie, no to czas za to KUPIĆ BITCOINY !

Teraz po lewo w menu, klikamy w zakładkę ,giełda, zjeżdzamy troszke niżej i klikamy opcję ,szybka transakcja,

 

3 Kroki – Jak Kupić BitCoin – BitBay

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Wpisz tutaj liczę PLN za jaką chcesz kupić Bitcoiny

2. Tyle otrzymasz

3. Akceptuj i KUP

Po wykonaniu tych 3 banalnych kroków możesz cieszyć się własnymi Bitcoinami na koncie

Saldo Btc – BitBay

 

 

 

 

 

 

 

Teraz możesz sobie je tu trzymać, poczekać aż urośnie kurs i sprzedać. Proces jest taki sam jak podczas kupowania, z tą różnica że używasz zakładki ,Chcę szybko sprzedać,

Mam nadzieję że rozwiałem wszystkie wątpliwości początkujących, jeśli dalej masz problemy i nie wiesz JAK KUPIĆ BITCOIN to napisz na maila, poniżej zostawiam formularz kontaktowy.

 

Jeśli chcesz kupić inne kryptowaluty zrobisz to na Bittrex, tutaj udostępniłem poradnik jak tego dokonać: http://jakzarobicwdomu.pl/bittrex-opinie/ 

 

REJESTRACJA W BITBAY -> KLIKNIJ TUTAJ

 

 

[contact-form to=’oskar@jakzarobicwdomu.pl’ subject=’Wiadomość z bloga’][contact-field label=’Name’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Website’ type=’url’/][contact-field label=’Komentarz’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

 

Podziel się artykułem z innymi !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *