Jak Zarabiać na Kryptowalutach | Poradnik

Od ostatnich miesięcy można zauważyć falę wzrostu zainteresowania krypto-walutami, a w szczególności Bitcoinem. Skąd się to wzięło?  cena Bitcoina mocno skoczyła do góry. Na dzień dzisiejszy za 1 BTC otrzymamy 13500 zł. Dla porównania, na początku roku wartość jednej jednostki wynosiła raptem 4000 zł. Postanowiłem przygotować dla Was kompleksowy poradnik – Jak Zarabiać Na Kryptowalutach.

Bitcoin – Jak zarabiać na kryptowalutach

 

1# Kup i trzymaj (Buy and hold)

 

Jest to jedna z wielu opcji zarabiania na kryptowalucie, jeśli chcesz kupić Bitcoina po danej cenie a następnie poczekać jak cena wzrośnie i sprzedać z zyskiem – musisz mieć portfel Bitcoin. Aktualnie najlepszą giełdą na polskim rynku jest BITBAY. Za pomocą kilku kliknięć kupisz i sprzedasz swoje bitcoiny po aktualnej cenie rynkowej. Na giełdzie możesz również zakupić takie waluty jak: LiteCoin (LTC) Etherum (ETH) Lisk (LSK). Dokładnie tutaj opisałem jak kupić Bitcoiny na BitBay krok po kroku

 

Giełda Bitbay

 

2# Wydobywanie kryptowalut (Mining)

 

Kopanie kryptowalut to opcja dla bardziej zaawansowanych osób, którzy posiadają już jakąś wiedzę na ten temat. Cały proces wydobywania polega na podłączeniu i skonfigurowaniu sprzętu który oparty jest na intensywnej pracy kart graficznych.

Koparka zużywa dużą ilość prądu i wymaga odpowiedniego chłodzenia. Decydując się na kupno koparki musisz być w stanie zapewnić takiemu sprzętowi odpowiednie miejsce, z dobrą wentylacją, która ma wpływ na żywotność maszyny.

Koparka kryptowalut wykonuje skomplikowane obliczenia matematyczne w zamian za co wynagradzana jest danym urobkiem, urobek ten przesyłany jest na twój portfel. Jeśli masz odpowiednią wiedzę, koparkę złożysz samemu, jeśli nie to warto odwiedzić allegro, w tej chwili jest już wiele firm oferujących sprzedaż gotowych koparek które zarabiają dla Ciebie od razu po podłączeniu.

Aktualne prognozy to zwrot po około 12 miesiącach a koszt dobrej koparki wynosi ponad 10 tys zł.

Pamiętaj że warto sprawdzać aktualne trendy i opłacalność kopania, ma na to wpływ m.in ilość kopiących górników, cena krypto-waluty czy prądu.

Jak zarabiać na kryptowalutach – koparka kryptowalut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3# Zarabiaj na handlu kryptowalutami (TRADING)

Przed tym jak zaczniesz inwestować swoje ciężko zarobione PLNy w kryptowaluty, warto zaznajomić się z kilkoma podstawowymi zasadami jeśli chodzi o trading:

  1. Research

Zanim zainwestujesz jakieś środki w daną krypto, zdobądź jak najwięcej informacji na jej temat, jest to niezbędne, jeśli chcesz zarobić jakiekolwiek pieniądze. Zacznij od znalezienia oficjalnej strony danej kryptowaluty, zobacz jakie rozwiązania oferują.

Zdobędziesz tam również informacje typowo techniczne na temat waluty, plan rozwoju i strategie. Następnie warto poczytać informację na forach (polskich i zagranicznych) zobacz jakie są spekulacje, co mówią ludzie. Jedną z najlepszych stron społecznościowych jest www.bitcointalk.org  mają kilkadziesiąt tysięcy użytkowników którzy wymieniają się informacjami i spekulacjami. Znajdz grupy na facebooku, dołącz do nich, śledź informację.

2. Bądź na bieżąco

Jedna z podstawowych zasad, śledź bieżące informację na temat danych krypto. Najlepszymi do tego miejscami będzie Twidder, Reddit czy Telegram. Patrz na wiadomości tylko i wyłącznie z dobrych zródeł – na Twitterze osobiście obserwuje CryptoBull, KryptoPomocnik (polak) oraz The Wolf of Poloniex

Co ważne musisz się nauczyć ignorować, innych którzy specjalnie tworzą daną manipulację w celu osiągniecia jakiś korzyści (pompy), na rynku krypto jest wiele osób które mimo braku wiedzy udostępniają wiadomości wyssane z palca, Ty przez to możesz podjąć złą decyzję, także bądź ostrożny.

3. Wyznacz Cele

Wyznacz sobie realny plan zwrotu z inwestycji bazujący na 5, 10 lub 20% nie oczekuj zwrotu w 2 dni, bądź przede wszystkim cierpliwy.

Jeśli nie wyznaczysz sobie celu, będziesz wpadać w panikę przez co popełnisz błędy.

 

4. Rozpocznij TRADING

Jeśli będziesz pewny danej krypto, zainwestuj w nią. Trzymaj się zasady , Buy low, sell high czyli Kupuj na dołku, sprzedawaj na górce. Wtedy zarobisz..

Są już tacy którzy zarobili na tych giełdach miliony

Najlepszymi giełdami na której jest bogata oferta kryptowalut są Poloniex oraz Bittrex 

Szczegółowy poradnik dotyczący rejestracji na Bittrex znajduje się w tym wpisie -> http://jakzarobicwdomu.pl/bittrex-opinie/

 

Giełda Poloniex – Jak zarabiać na kryptowalutach

 

4. Obserwuj cenę

Śledź na bieżąco kursy, do tego przydatna będzie aplikacja na smartfona którą pobierzesz w Google Play. Nazwa apki to BLOCKFOLIO

Jest to narzędzie pozwalające śledzić na bieżąco cenę, w aplikacji możesz wpisać swoje wartości, dzięki czemu widzisz na bieżąco ile masz danych środków.

Jak zarabiać na kryptowalutach – Blockfolio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak Kupić Bitcoiny Krok po Kroku – PORADNIK !

 

Temat jest wciąż świeży i aktualny w związku z czym niebawem pojawi się aktualizacja do tego wpisu, obserwujcie koniecznie.

 

Pozdrawiam wszystkich internetowych earnerów

Jak Zarabiać na Kryptowalutach 

Podziel się artykułem z innymi !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *