Jakie Kryptowaluty Kupić w 2018 aby Zarobić Kilkaset Procent

Kończy się rok 2017, przyszedł czas na pewne analizy i podsumowania. Ostatnie 12 miesięcy były bardzo obfite dla wielu inwestorów, decydujących się ulokować swój kapitał w kryptowalutach. Niektóre z nich odnotowały wzrosty po kilka tysięcy procent. Mówi się, że rok 2018 może obfitować w jeszcze większe wzrosty, przemawia za tym kilka faktów, które opiszę poniżej. Zapraszam do artykułu w którym dowiesz się, jakie kryptowaluty kupić w 2018, aby zarobić kilkaset procent.

UWAGA! DOŁĄCZ DO NOWEGO PROGRAMU BITCOIN BILLIONARE – PLATFORMA UMOŻLIWIA ZARABIANIE BARDZO DOBRYCH PIENIĘDZY

KLIKNIJ TUTAJ I ZACZNIJ ZARABIAĆ NATYCHMIAST

Jakie wnioski po 2017 roku

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na kurs Bitcoina, gdyż to ta waluta jest motorem napędowym całego rynku kryptowalut. Na początku 2017 roku, a dokładnie 1 stycznia, cena za 1 Bitcoina wynosiła 963$ 

Gdy spoglądamy teraz na kurs można złapać się za głowę z wrażenia, aktualnie cena za jednostkę BTC wynosi 15.000 $ nie trudno więc odnotować że kurs skoczył o ponad 1500%

Należy zwrócić uwagę, że sama popularność wirtualnych walut wzrasta w bardzo dynamicznym tempie, ma to wpływ na zwiększenie kapitalizacji, która odbija swe piętno na aktualnym kursie. Im większy popyt, tym większa cena, i tak mamy w przypadku Bitcoina i innych altcoinów.

W 2018 roku prawdopodobnie cały rynek zostanie zasilony kolejnymi miliardami dolarów, który zwiększy kapitalizacje i będzie mieć wpływ na zwiększenie kursów, tutaj rodzi się nasza szansa na zarobek. Jeśli zainwestujecie w dobre, rozwijające się projekty, możecie wówczas liczyć na wzrosty. Wybrałem dla was 5 kryptowalut, które moim zdaniem dadzą zysk na poziomie kilkuset procent w nadchodzącym 2018 roku.

Najlepsza polska giełda : BitBay

NAJLEPSZA ZAGRANICZNA GIEŁDA: 

www.binance.com

1# NEXUS

Znalezione obrazy dla zapytania nexus crypto

Bardzo innowacyjna waluta, która budzi ostatnimi czasy nie małe zainteresowanie wśród inwestorów. Głównym celem właścicieli i osób rozwijających projekt jest wdrożenie infrastruktury monetarnej opartej o satelity.

 • Cena na początku 2017 roku wynosiła 0.02$
 • Kurs na dzień dzisiejszy 29.12.17 wynosi 3.36$

Kupisz na giełdzie : Bittrex

2# IOTA

Znalezione obrazy dla zapytania iota cryptocurrency

Ta krypto się bardzo wyróżnia ze względu na to, że jest pierwszą walutą która nie jest oparta o Blockchain. Projekt z pewnością wyróżnia całkowity brak opłat za transakcję, co stawia przed walutą bardzo świetlaną przyszłość. Grudzień przyniósł ogromne wzrosty. Według wielu ekspertów IOTA będzie kryptowalutą roku 2018.

 • Cena w Czerwcu 2017 roku wynosiła 0.60$
 • Kurs na dzień dzisiejszy 29.12.17 wynosi 3.52$

Kupisz na giełdzie : Binance

3# OmiseGo (OMG)

Znalezione obrazy dla zapytania omisego omg

Jest to kryptowaluta oparta na technologii Ethereum. Każdy użytkownik OmiseGo będzie mógł przeprowadzać w sposób zdecentralizowany różnego rodzaju transakcje finansowe takie jak przelewy, depozyty płatnicze, handel b2b, finansowanie łańcuchem dostaw, zarządzanie programem lojalnościowym oraz szereg innych usług.

 • Cena w Lipcu 2017 wynosiła 0.53$
 • Kurs na dzień dzisiejszy wynosi 15.02$

Kupisz na giełdzie : Bittrex

4# TenX (Pay)

Znalezione obrazy dla zapytania tenx pay token

TenX (Pay) wydaje się być rewolucyjną kryptowalutą, która może mieć wpływ na cały system płatności. Jednym z czynników wyróżniających jest fakt że można zamówić sobie kartę płatniczą za pomocą której dokonamy płatności (naszymi kryptowalutami) praktycznie wszędzie. Karte synchronizujemy ze swoim cyfrowym portfelem i cały system należy do nas.

 • Cena w Lipcu 2017 wynosiła 1.05$
 • Kurs na dzień dzisiejszy (29.12.17) wynosi : 4.21$

Kupisz na giełdzie: Bittrex

5# SIACOIN (SC)

Znalezione obrazy dla zapytania siacoin sc

Jest to kryptowaluta,w której wielu pokłada duże nadzieje. SiaCoin oferuje usługę zdecentralizowanego przechowywania danych w chmurze. Oferuje znacznie większe bezpieczeństwo, porównując do przestarzałego już systemu hostingu. Idea projektu jest bardzo obiecująca, jest to projekt który należy trzymać długoterminowo.

 • Cena na początku roku 2017: 0.000234$
 • Kurs na dzień dzisiejszy (29.12.17) : 0.0315$

Kupisz na giełdzie : Bittrex

Z przyjemnością wrócę do tego wpisu na koniec 2018 roku i sprawdzę na ile moje prognozy były poprawne. Pamiętajcie, że jest to moja subiektywna prognoza, której dokonałem w oparciu o moją dotychczasową wiedzę, sam trzymam te coiny i liczę na duże profity w nadchodzącym roku.

Jeśli decydujesz się na inwestycje w kryptowaluty, pamiętaj o kilku złotych zasadach jakich należy się trzymać.

 • Bądź cierpliwy
 • Stosuj dywersyfikacje – nie trzymaj wszystkich środków w 1 kryptowalucie.
 • Inwestuj tylko tyle środków ile możesz potencjalnie stracić – pamiętaj to jest giełda i wszystko jest możliwe.

Jeśli chcesz kupić kryptowaluty, najlepiej będzie na samym początku kupić Bitcoina lub inną walutę na BitBay następnie prześlij środki na giełdę Bittrex gdzie finalnie dokonasz zakupu dowolnego altcoina.

Poniżej umieszczam linki z poradnikami odnośnie wyżej wymienionych giełd jak i innymi przydatnymi tematami:

Bittrex – Poradnik Krok po Kroku

BitBay – Poradnik Jak Kupić Bitcoiny 

Jak Zarabiać na Kryptowalutach? 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO I ZOSTAW LIKE:

Podziel się artykułem z innymi !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *