Mxrevshare – czy to początek końca?

Ostatnio coraz więcej słyszy się negatywnych komentarzy na temat platformy mxrevshare (mx world) muszę wam powiedzieć że ponad 30 dni temu zdecydowałem się że powoli zacznę wypłacać swoje środki z programu, wystosowałem dość negatywną opinię na temat tamtejszych zmian jakie wprowadziła administracja, skutek? ban..

Już wtedy zaleciłem wszystkim swoim poleconym wyjście z tego programu, jak ktoś nie ma szacunku do partnerów którzy tworzą ten biznes, to nie wróżę dobrze takiemu biznesowi.

Teraz sprawdza się to wszystko co mówiłem, główny administrator (nie będę wspominać imienia) banuje ludzi jak leci i usuwa im konta na platformie MX WORLD.

Coraz więcej negatywnych komentarzy czy to na polskiej czy zagranicznej grupie, obawiam się że niedługo nie wyrobią się z banowaniem, co chwile wprowadzane są zmiany które odstraszają partnerów którzy decydują się opuścić program. Support i administracja nie informuje o zmianach jakie zamierza wprowadzić do firmy, robią to z dnia na dzień, ostatnio ciężko nadążyć nad zmianami w MX…

W mojej opinii wszystko idzie w złym kierunku, obawiam się że koniec MX WORLD to tylko kwestia czasu, ostatnio wizerunek firmy spadł drastycznie.

Ale co się dziwić skoro administracja się tak odnosi do swoich użytkowników?

1

W takim biznesie trzeba wiedzieć kiedy wejść a kiedy wyjść, wtedy zarobisz..jeśli widzisz że są zmiany, że ludzie nie są zadowoleni, że administracja nie traktuje zbyt miło swoich partnerów, to zaczynaj wypłacać pieniądze, taka mała rada ode mnie.

Podziel się artykułem z innymi !

3 thoughts on “Mxrevshare – czy to początek końca?

  1. No z TM była podobna sytuacja, mnie tez zabanowali jak na miesiac przed zacząłem zadawać trudne pytania i niestety kasa poszła w pi…u!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *