Mxrevshare – koniec z dolarami za oglądanie reklam

Dotychczas każdy użytkownik Mxrevshare mógł zarabiać nie inwestując w program ani złotówki. Można było zarobić pół dolara dziennie na oglądaniu reklam, sytuacja się niestety lub stety zmienia. Od teraz koniec z dolarami za oglądanie reklam.

Jaki jest tego powód?

Na oficjalnej grupie Mxrevshare na facebooku, główny admin Janus Novak, poinformował że wspólnie z właścicielem serwisu podjeli decyzję o nie przyznawaniu dolarów za oglądanie płatnych reklam, powodem tego są nadużycia i oszustwa, a mianowicie niektórzy tworzą boty i programy, dzięki czemu oglądają reklamy z multikont, firma traci przez to dużo ważnych środków.

Kolejnym powodem jest również fakt że google zbanowało Mxrevshare dzięki czemu firmie ciężej jest finansować każdemu kto ogląda 100 reklam te 0.50$ dziennie.

Winne całej sytuacji jest fakt że sporo pieniędzy uciekało z programu, admini poinformowali że chcą aby ludzie w programie byli nastawieni na większy sukces aniżeli tylko zarobki z tytułu oglądania reklam, wiele osób właśnie tak zarabiało w programie.

 

Podziel się artykułem z innymi !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *