My24HourIncome

logoOsobiście, jest to mój nowy plan na zastosowanie dywersyfikacji (różne źródła dochodu) Program jest autorstwa znanego promotora Drew’a Burtona. O to najważniejsze informacje na temat nowego programu, są niespodzianki. Niżej natomiast udzielę więcej informacji na temat admina.

  • Program jest w fazie pre-lunch. Startuje 14 sierpnia 2016.

Adpacki są następujące :

  1. 5$- wygasa gdy zarobi 5.50$ (110%)
  2. 15$ – wygasa gdy zarobi 17.25$ (115%)
  3. 35$-wygasa gdy zarobi 42$ (120%)
  • Naliczenia dzienne od 1.8% – 3.8% w zależności od paczki
  • Warunkiem otrzymania naliczeń jest obejrzenie 8 reklam na dobę
  • 4 procesory płatnicze – m.in payza,bitcoin,
  • Wypłaty codziennie, minimum to 10$
  • Brak przymusowej reinwestycji (moim zdaniem duży plus)

Program oferuje REFERRAL COMISSION POOL  – oznacza to że możemy zdobywać prowizje za poleconych, nie mając ich wcale pod sobą. Jest to świetna opcja, której nie ma do tej pory w żadnym tego typu programie revshare na rynku.

Dokładniej polega to na tym że osoby rejestrujące się bez poleconego, wpadają w pule, jeśli taka osoba zrobi zakupy to prowizja nie ląduje u admina, a jest rozlosowywana wśród użytkowników, już teraz mogę powiedzieć że takich osób będzie bardzo dużo, a co za tym idzie. Każdy ma szansę zarobić pieniądze.

Program My24hourincome zdobywa bardzo szybką popularność, jeszcze nie ruszył a już 13 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, program stoi na stabilnym serwerze. Już teraz są oficjalne grupy na facebooku

ZAREJESTRUJ SIĘ W My24hourincome

 

Info o adminie : 

Drew Burton : jest rekruterem numer 1 w Fort Ad Pays oraz Clik Delivery. Prowadzi swój kanał na youtube który ma rzesze odbiorców. Jest jednym z czołowych liderów revshare na świecie.

Kanały admina na Youtube :

Kanał FAP https://www.youtube.com/channel/UCCoqrXN…5ZaJxyC9Kg

Kanał CD https://www.youtube.com/channel/UCblZy6Q…c4WCoQuucg

Kanał MPA https://www.youtube.com/channel/UC702BVt…v5iUEIT6IA

 

Oczywiście program nie daje żadnych gwarancji i inwestowanie wiąże się z mniejszym lub większym ryzykiem – pamiętajcie o tym !

Podziel się artykułem z innymi !