Twisto Opinie – Odbierz darmowe 50 zł za wyrobienie karty

Twisto oficjlnie zawitało na polskim rynku. Ogromne zainteresowanie sprawiło, że start-up wdrożył bardzo na tą chwilę popularny program poleceń. Premia startowa, za samą rejestracją z linku na tej stronie i przejście procesu weryfikacji wynosi 50 zł.

Proces ten jest bardzo szybki i łatwy, dzięki czemu pieniądze pokażą się na naszym koncie w ciągu max 2 dni. Tyle trwa zatwierdzenie.

Co to jest Twisto?

Twisto to prawdziwa konkurencja dla Revoluta, jej najlepsze funkcjonalności to darmowa karta wielowalutowa która robi przewalutowanie bo najniższych cenach, oraz oferuje darmowy limit kredytowy do 45 dni. Plusem jest, że nie wymaga żadnych zaświadczeń, czy też nie sprawdza w BIK-u. Posiadają w Polsce biuro obsługi klienta, oraz aplikację mobilną, do której możemy się szybko logować i kontrolować swoje zakupy.

Jest to czeski fintech oferujący szybkie zakupy „na klik” bez płacenia, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy odroczyć płatność za zakupy w danym sklepie. Ich kolejna usługą jest darmowy kredyt odnawialny, zapewniający aż do 45 dni okresu bezodsetkowego, a ich najnowszym produktem jest karta wielowalutowa, która jest połączoną z aplikacją mobilną, umożliwiającą zarządzanie finansami osobistymi.

Kartą Twisto zapłacimy wszędzie, gdzie akceptowane są karty Mastercard – w punktach stacjonarnych jak i w internecie. Na koniec każdego miesiąca, otrzymamy zestawienie transakcji, gdzie na ich opłacenie będziemy mieli kolejne 15 dni. Spłata możliwa za pomocą przelewu lub np. Blikiem. Spłacając zadłużenie należy przelać dokładnie taką kwotę jaka widnieje na koncie.

Jest też możliwość przeniesienia zadłużenia na kolejny miesiąc, koszt takiej usługi to 45 groszy za każde 10 zł. Czyli przykładowo przy 1000 zł będzie to 45 zł. Co jeśli nie spłacimy w wyznaczonym terminie? wówczas Twisto będzie naliczało ustawowe odsetki (na chwilę obecną 14% w skali roku).

 

Kartą Twisto możecie płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard, czyli zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Po każdym miesiącu, w którym będziecie wykonywali płatności kartą Twisto otrzymacie zestawienie transakcji. Na ich opłacenie będziecie mieli kolejne 15 dni. Spłata może się odbyć za pośrednictwem przelewu lub BLIKIEM. Spłacając wygenerowane zadłużenie należy wykonać przelew na wartość wskazaną w profilu. Twisto nie umożliwia tworzenia nadwyżki na koncie, zatem próba przelewu na kwotę wyższą niż wygenerowana skutkować będzie odrzuceniem przelewu.

Twisto udostępnia również możliwość zrolowania zadłużenia na kolejny miesiąc. Koszt takiej usługi to 45 groszy za każde 10 zł, czyli 4,50 zł za każde 100 zł lub po prostu 45 zł za każdy 1000 zł. W przypadku braku spłaty oraz zrolowania zadłużenia, Twisto będzie naliczało ustawowe odsetki (obecnie ich poziom wynosi 14% w skali roku).

Konto i karta Twisto – cennik

  • 0 zł za wydanie i obsługę miesięczną karty Twisto – bezwarunkowo,
  • 0 zł za dostawę karty Twisto,
  • 0 zł za użytkowanie konta z limitem kredytowym – bezwarunkowo,
  • wysokość limitu wynosi od 300 zł do 10.000 zł i może być zwiększana wraz z waszą aktywnością oraz regularnymi spłatami.

 

Jak się zarejestrować krok po kroku, aby otrzymać darmowe 50 zł? 

Konto założycie w przeglądarce na smartfonie lub komputerze. Chcąc wziąć udział w promocji należy złożyć wniosek o założenie konta za pośrednictwem tej strony promocyjnej – korzystając z tego linka, możecie być pewni, że bonus 50 zł zostanie przyznany. Dlatego ważne wiedzieć, gdzie klikamy. Promocja ma ograniczony czas, dlatego lepiej nie zwlekać ze złożeniem wniosku. 

 

Rejestracja

Rejestrujemy się na stronię promocji – tutaj

Na samym początku rejestracji podajemy adres e-mail oraz hasło do logowania, następnie pojawi nam się okno ze zgodami, które należy zaznaczyć (wystarczą 4 pierwsze)

Twisto opinie
twisto opinie

 

Kolejne kroki w rejestracji, to podanie danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, kraj pochodzenia, adres, numer pesel, numer telefonu oraz wysokość dochodów, w tym koszty stałe.

Następnie wybieracie limit miesięcznych wydatków, jaki preferujecie. Możemy wybrać od 300 do 10000 zł. Jeśli podacie zbyt wysoka kwotę, Twisto może ją obniżyć i przyznać nieco niższy limit.

Kolejny krok to wybór koloru karty, fajną opcją jest to, że możemy umieścić na niej pseudonim 🙂

ps. ja wybrałem żółtą

100 zł za wyrobienie darmowej karty Twisto

 

Końcowym elementem rejestracji jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł (złotówka jest zwracana). Robimy to szybko za pośrednictwem bramki płatniczej.

 

Twisto opinie
Twisto opinie

 

To wszystko, teraz pozostaje czekać Wam na weryfikacje tożsamości. Trwa od 1-2 dni. Czasami jest to kwestia kilku godzin, a czasami musimy poczekać trochę dłużej.

Wypłacone bonusy podawane są nie w złotówkach, a w punktach, gdzie 1 punkt to 1 zł. Zgromadzonych punktów nie można przelać na konto, czy też wypłacić z bankomatu. Środki te są przeznaczone jako spłata wykorzystanego limitu płatniczego w ramach płatności kartą lub po skorzystaniu z usługi Twisto Pay po wykonaniu zakupów w sklepach współpracujących z Twisto. Lista sklepów współpracujących dostępna jest pod tym linkiem. Premia uzyskana w promocji zwolniona jest z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń “Bonus Twisto – II edycja”.

Strona główna – jak zarobić w domu

 

Podziel się artykułem z innymi !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *